נגישות

שימו לב: צוות הנגישות עובד על הנגשות נוספות בכנס. אנא עקבו אחר השינויים בדף בנוגע לנגישות בכנס עולמות 2020 עד תחילת הכנס.

בכנס עולמות פועל צוות שמטרתו להנגיש את הכנס לאנשים עם מוגבלויות שונות. המידע על הנגישות בכנס מפורט למטה לפי סוג המוגבלות. למידע נוסף ולבקשות הנגשה ספציפיות אנא פנו לצוות נגישות בכתובת הדוא”ל access@olamot-con.org.il. בכנס עצמו תוכלו גם להתקשר או לשלוח הודעה לטלפון הצוותי, במספר 058-643-2082.

להלן פירוט הנגישות של מתחמי הכנס על פי סוג המוגבלות:

מוגבלות בתנועה, שימוש בכיסאות גלגלים והליכונים

אשכול פיס: נגיש לכיסאות גלגלים (הכניסה הנגישה תהיה הכניסה השמאלית לבניין). קיימת מעלית שמובילה לקומה העליונה. כדי להשתמש בה אנא פנו לעמדת המודיעין, או לצוות הנגישות של הכנס בטלפון 058-643-2082.

שער הכניסה למתחם הכנס מול הכניסה לאשכול הפיס יהיה פתוח גם השנה.

בשביל בין מגרש הספורט והעירוני לאשכול קיימת רמפת בטון לכיסאות גלגלים. לצד השביל קיימים מספר ספסלים ונקודות ישיבה לצורך מנוחה.

שימו לב! השימוש ברמפה מצריך הפעלת כוח משמעותי, כך שהוא אינו מתאים לכולם. מי שמתקשה להשתמש ברמפה יוכל לעבור מהעירוני לאשכול ובחזרה גם דרך שורת הדוכנים, בהקפת העירוני מצדו האחורי (הצד שסמוך לרחוב שפרינצק).

עירוני א’: המפלס העליון של הקומה הראשונה של בניין העירוני, שבו נמצאים חדר המפגשים, חדר הילדים, חדר לינה (בלילה) וההוביטון, יהיה נגיש (גם להורים עם עגלות) מהכניסה הצפונית של הבניין.

המפלס התחתון של הקומה הראשונה של העירוני, שבו נמצאים מתחם שמירת החפצים וחדרי הקוספליי, יהיה נגיש מהכניסה הדרומית של הבניין – מכיוון מגרש הכדורסל והזירה (וגם להורים עם עגלות). בין המפלסים מפרידות כעשר מדרגות.

שירותים: שירותים נגישים לאנשים בכיסאות גלגלים נמצאים בקומה הראשונה של אשכול הפיס. בקרבת המתחם קיימים תאי שירותים נגישים גם בבניין הסינמטק.

הנגשות לעיוורים וכבדי ראייה:

עם פרסום התוכנייה, תפורסם גם תוכנייה נגישה למנועי הקראה ב-plain text.

הנגשות נוספות

חניה: מקום חניה אחד במתחם הכנס השמור לכלי רכב עם תו נכה (הכניסה מרחוב דה-וינצ’י). קיימים גם חניונים עם מקומות חניה נגישים בקרבת הכנס וברחוב הארבעה, ואפשר להגיע מהם ישירות למתחם הכנס. על מנת לברר אם חניית הנכים במתחם זמינה, אנא צרו קשר עם צוות הנגישות לקראת הגעתכם.

מלווים: בעלי תעודת נכה יוכלו להיכנס לאירועים עם מלווה. המלווה חייב גם הוא בכרטיס, אך הוא יינתן חינם. כדי לקבל כרטיסים למלווים יש לשלוח בקשה לדוא”ל tickets@iconfestival.org.il עד סגירת מכירת הכרטיסים המוקדמת. אם שליחת הבקשה לא תתאפשר עד לתאריך זה, תוכלו לפנות לסגל הקופות בכנס עצמו ולבקש כרטיסים למלווה.

כניסה מוקדמת לאירועים: אנשים עם מוגבלות יוכלו להיכנס לאירועים מוקדם וללא תור. לכניסה מהירה אנא פנו לסדרנים.

כניסה עם כלבי שירות: ניתן להיכנס למתחם הכנס עם כלבי שירות מכל סוג. אין להיכנס למתחם עם כלבים שאינם כלבי שירות.